USERS

Lista wybranych Klientów

Nasi Klienci należą do ogromnej i różnorodnej grupy firm, instytucji i organizacji.

• XI Liceum Ogólnokształcące (Olsztyn)
• 1 Pomorska Brygada Logistyczna (Bydgoszcz)
• 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ (Wrocław)
• 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia (Sieradz)
• 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Oleszno)
• A100 Przedsięwzięcia Informatyczne (Toruń)
• ABM Solid S.A. (Tarnów)
• Actiwa (Łódź)
• Addit (Węgrów)
• Admikom (Łódź)
• Administracja Budynków Komunalnych (Rumia)
• AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Warszawa)
• AERECO Wentylacja (Warszawa)
• Agencje Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW)
− Białystok
− Bydgoszcz
− Gdańsk
− Radom
• Agencja ITN (Warszawa)
• Agencja Rozwoju Lokalnego Agrotur S.A. (Krupski Młyn)
• Air Liquide Polska (Kraków)
• Akademie Sztuk Pięknych
− Katowice
− Łódź
• Akademia Wychowania Fizycznego (Kraków)
• Aktim (Ostrołęka)
• ALIBABA Centrum Serwisowe (Łódź)
• Alfa Mazowsze (Płock)
• ALKAT (Kraków)
• ALKOMP (Rzeszów)
• Alto Computers (Zabrze)
• Alumen (Poznań)
• Ambra (Warszawa)
• Amplico Services (Warszawa)
• AMT Computers (Śrem)
• AN.KA Dystrybucja (Warszawa)
• ANICA SYSTEM S.A. (Lublin)
• Ankol (Chorzelów)
• Anser Trading (Warszawa)
• ANT COMPUTERS (Wrocław)
• ANWIS POLSKA (Włocławek)
• Apella S.A. (Gdynia)
• Apex System (Warszawa)
• APIX (Koszalin)
• Apollo (Rzeszów)
• Archidoc (Katowice)
• Archiwum Państwowe (Gdańsk)
• Areszty Śledcze
− Białystok
− Grójec
− Ostrołęka
− Suwałki
− Warszawa Mokotów
• Arris Computer (Puławy)
• Arsanit (Siemianowice Śląskie)
• Arso Serwis (Szczecin)
• ART Płakowice (Lwówek Śląski)
• Art-Service (Radom)
• Asseco Business Solutions S.A. (Lublin)
• Astaldi S.P.A. (Warszawa)
• Atabajt (Opole)
• ATURI (Mrągowo)
• Audatex Polska (Poznań)
• AUTO PARTNER (Bieruń)
• Autokopex (Katowice)
• Autoliv Poland (Oława)
• Autokopex (Katowice)
• Automatyka-Miedź (Żukowice)
• Avans Północ (Kołobrzeg)
• Avernet S.C. (Łódź)
• AXA Polska S.A. (Warszawa)
• Bajan (Wałbrzych)
• Banki Spółdzielcze
− Milicz
− Połaniec
− Przedbórz
− Radomsko
− Tarnobrzeg
− Toruń
− Żagań
• BAT Forum BT (Starogard Gdański)
• Bazy i Systemy Bankowe (Bydgoszcz)
• beeline Concessions (Kraków)
• Best S.A. (Gdynia)
• Biatel S.A. (Warszawa)
• Biblioteki Publiczne
− Bełchatów
− Chełm
− Kraków
− Warszawa
− Warszawa – Bemowo
− Warszawa – Bielany
• BIELbit (Bielsko-Biała)
• Bit Computer (Kraków)
• Bit Serwis (Olsztyn)
• Biuro Bezpieczeństwa Informacji (Nowy Sącz)
• Biuro Ewidencji i Archiwum ABW (Warszawa)
• Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
− Gdynia
− Kraków
− Lublin
− Olsztyn
− Warszawa
• Biuro Geodety Województwa Mazowieckiego (Warszawa)
• Biuro Rozwoju Gdańska (Gdańska)
• Biuro Usług Komputerowych Comprom (Rumia)
• Biuro Usług Mikrokomputerowych SOFT (Węgrów)
• BIW Koncept (Kraków)
• Blach Stal (Rabka-Zdrój)
• Blue Sky (Warszawa)
• Boryszew S.A. (Skawina)
• BOT Górnictwo i Energetyka S.A. (Łódź)
• Bremex (Warszawa)
• Brembo (Częstochowa)
• Brembo (Dąbrowa Górnicza)
• Brinks C.L. Polska (Warszawa)
• Browar Braniewski (Braniewo)
• Browar Łomża (Łomża)
• Bruk-Bet (Żabno)
• BSC Drukarnia Opakowań S.A. (Poznań)
• BSiPE “Energoprojekt-Poznań” S.A. (Poznań)
• BTC Business Technology Consulting (Poznań)
• Budbaum S.A. (Białystok)
• Budizol S.A. (Włocławek)
• Budostal-2 S.A. (Kraków)
• Bulk Cargo – Port Szczecin (Szczecin)
• Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne (Bytom)
• Canpol (Warszawa)
• CASUS FINANSE S.A. (Wrocław)
• GBT Group (Świętoszówka)
• CCC S.A. (Polkowice)
• CDN Leszno (Leszno)
• CDSerwis (Białystok)
• Carrier Polska (Warszawa)
• Cemat Silicon S.A. (Warszawa)
• Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) (Warszawa)
• Centrum Informatyki ZETO S.A. (Białystok)
• Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Tarnowie (Tarnów)
• Centrum Rehabilitacji “STOCER” (Konstancin-Jeziorna)
• Centrum Usług Korporacyjnych Organika International (Malbork)
• Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (Józefów)
• CETIE (Warszawa)
• Cezar (Grodzisk Mazowiecki)
• CH Studio Komputerowe (Warszawa)
• Chespa (Krapkowice)
• CHIP SERVICE (Warszawa)
• City Interactive (Warszawa)
• Cityboard Media (Warszawa)
• Cocon System Komputerowe (Olesno)
• CodeTwo (Jelenia Góra)
• Coface Poland Credit Management Service (Warszawa)
• COLUMBUS PRIME (Kielce)
• Columbus Pro (Kielce)
• Columbus Pro-Equity Fund II (Kielce)
• COM.40 limited (Nowe Skalmierzyce)
• Comarch S.A. (Kraków)
• Comars Ubezpieczenia Informatyczne (Świdnica)
• Combit (Lublin)
• Complex Computers (Kielce)
• Comprom (Rumia)
• Compus (Puławy)
• CompuTec S.A. (Świebodzin)
• ComputerLand S.A. (Warszawa)
• Comtronic (Lublin)
• Config (Zabrze)
• Constantia Colorcap (Jejkowice)
• Cooper Standard Polska (Bielsko-Biała)
• COP Precizo (Płock)
• Correct (Nowe Skalmierzyce)
• Cortland (Poznań)
• Crocom Computer Systems (Gdańsk)
• CSF POLAND (Częstochowa)
• CT-CARD (Warszawa)
• Cubesystem (Puławy)
• Cyber System (Warszawa)
• D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. (Warszawa)
• DAG-SYSTEM (Lublin)
• Datacom System S.A. (Warszawa)
• Daten (Warszawa)
• davenport.pl (Gdańsk)
• DCC Labs (Warszawa)
• DCSS (Legionowo)
• Decsoft S.A. (Warszawa)
• Defile (Olsztyn)
• DELIC-POL S.A. (Kamyk)
• Deligo (Warszawa)
• DEMARKO KOMAREC (Świętochłowice)
• Departament Geodezji i Kartografii (Kraków)
• Derkom (Zamość)
• Deutsche Bank PBC S.A. (Warszawa)
• DFME DAMEL S.A. (Dąbrowa Górnicza)
• Digital Center (Poznań)
• DLF (Gdynia)
• DMG Polska (Pleszew)
• Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych (Wrocław)
• Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu (Wrocław)
• Dom Inwestycyjny Investors S.A. (Warszawa)
• Dom Inwestycyjny Xelion (Warszawa)
• Dom Pomocy Społecznej (Folusz)
• Doradztwo komputerowe DJ (Oświęcim)
• Dospel (Częstochowa)
• DPD Polska (Warszawa)
• DRABPOL (Mykanów)
• DRUK Markuszewscy (Gdańsk)
• DRUKPOL (Sulejówek)
• Drukarnia Dako (Lubartów)
• DT Comp (Konin)
• E.com (Warszawa)
• Eaton Electric (Gdańsk)
• EBA (Krosno)
• ECE Projektmanagement Polska (Warszawa)
• Echo Investment S.A. (Kielce)
• Ecology Consulting Informatics (Kraków)
• Edmar (Krokowa)
• Edytor (“Gazeta Olsztyńska”) (Olsztyn)
• ELEKTROBUDOWA S.A. (Katowice)
• Elektromontaż Kraków S.A. (Kraków)
• Elektroniczny Zakład Usługowy (Łuków)
• Elektronika (Kraków)
• Elektroskandia S.A. (Poznań)
• Elektrotechnika “Mors” (Gdynia)
• Elektrotermex (Ostrołęka)
• Elektrownia Bełchatów (Bełchatów)
• Elektrownia “KOZIENICE” S.A. (Kozienice)
• Elfa Manufacturing Poland (Koszalin)
• Elit Partner (Pabianice)
• Elmo – Siedlce (Żelków Kolonia)
• El-Rob (Przasnysz)
• EMED (Opacz)
• Emtor (Toruń)
• ENEA Wytwarzanie S.A. (Kozienice)
• Energetyka Cieszyńska (Cieszyn)
• EnergiaPro S.A. (Wrocław)
• Energomontaż – Północ S.A. (Warszawa)
• Energoprojekt Poznań S.A. (Poznań)
• Energotest (Gliwice)
• Engine (Sopot)
• EP PUE Energobud Leszno (Bydgoszcz)
• ESC S.A. (Kraków)
• ETP S.A. (Katowice)
• EUROFIRANY (Żywiec)
• EUROIMMUN Polska (Wrocław)
• Europoles (Warszawa)
• Exin (Lublin)
• F.H.U Mat-Tom (Gorzów Wielkopolski)
• Fabryka Aparatury i Urządzeń FAMET S.A. (Kędzierzyn-Koźle)
• Fabryka Łączników Radom S.A. (Radom)
• Fabryka Maszyn “Bumar-Koszalin” S.A. (Koszalin)
• Fabryka Mebli Biurowych MDD (Sępólno Krajeńskie)
• Fabryka pl (Bydgoszcz)
• FAJER (Gryfino)
• Ferrpol (Rawicz)
• FHU INNECO (Kraków)
• FHU Jacek Rutkowski (Mikołów)
• FHU RE-COMP (Stalowa Wola)
• Fiat Auto Poland S.A. (Bielsko-Biała)
• Ficomirrors Polska (Dąbrowa Górnicza)
• Firma “GÓRSKI”(Lubin)
• Firma Komputerowa 3D (Pobiedziska)
• Firma Księgarska Olesiejuk (Ożarów Mazowiecki)
• Firma Xerima (Mielec)
• First Data Polska S.A. (Warszawa)
• Flextronics (Tczew)
• FOB-DECOR (Zawiercie)
• Fobos Invest (Sztum)
• Fonbud (Wrocław)
• FOREX-IT (Nowy Sącz)
• Format (Warszawa)
• Fortuna (Warszawa)
• Foster Wheeler Energia Polska (Sosnowiec)
• FPHU PROTON (Trzebinia)
• Franklin Templeton (Warszawa)
• Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (Warszawa)
• Fundacja na rzecz Pomocy Penitencjarnej “SZANSA” (Białystok)
• Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) (Warszawa)
• Fundusz Hipoteczny DOM (Warszawa)
• G2A.COM (Kraków)
• GAMBIT (Tarnobrzeg)
• Ganymede (Kraków)
• Garden’s Done! (Warszawa)
• Gates Polska (Legnica)
• GCB Metal-Produkt (Bydgoszcz)
• Gdynskie Centrum Sportu (Gdynia)
• Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) (Lublin)
• Gepard Systems (Białystok)
• Gimnazjum nr 3 (Olsztyn)
• Gimnazjum nr 8 (Płock)
• Glencore Polska (Gdańsk)
• GM Records (Warszawa)
• Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach (Święta Katarzyna)
• GPD Advertising (Poznań)
• Graf Poz S.A. (Batorowo)
• Gremi Media (Warszawa)
• Grey Worldwide (Warszawa)
• HAND-PROD (Warszawa)
• Hardsoft – Telekom (Poznań)
• Harfa-Harryson (Wrocław)
• Hauraton Polska (Poznań)
• HAWE Telekom (Legnica)
• HDS Polska (Warszawa)
• Hellmann Worldwide Logistics (Raszyn)
• Hi-P Poland (Kobierzyce)
• Hilton Foods Polska (Tychy)
• Hochland Polska (Węgrów)
• home.pl (Szczecin)
• Honeywell (Warszawa)
• Huhtamaki Polska (Siemianowice)
• Huntleigh Healthcare Polska (Komorniki)
• I.D. Marketing (Warszawa)
• I.O. Venezia (Warszawa)
• I-BS.pl (Tarnobrzeg)
• IMPLIX (Gdańsk)
• IMS Polska (Bydgoszcz)
• INEA S.A. (Poznań)
• Inergy Automotive Systems Poland (Lublin)
• Ineva Services Limited SKA (Waraszawa)
• INF Usługi Informatyczne (Warszawa)
• InFast (Rzeszów)
• INFOMAN (Szczecin )
• Infomiks (Otwock)
• INFOMEX (Żywiec)
• Inforkom (Warszawa)
• Informatyka Usługi Handel EDMAR (Krokowa)
• INFOS Systemy Komputerowe (Gdańsk)
• ING Securities S.A.(Warszawa)
• INSTAL COM (Warszawa)
• Inneco (Kraków)
• Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii (Bydgoszcz)
• Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk (Warszawa)
• Instytut Biotechnologii i Surowic Szczepionek BIOMED S.A. (Kraków)
• Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla (Zabrze)
• Instytut Ekspertyz Sądowych (Kraków)
• Instytut Mechaniki (Jelcz-Laskowice)
• Instytut Psychosomatyczny (Warszawa)
• Instytut Rybactwa Śródlądowego (Olsztyn)
• Instytut Transportu Samochodowego (Warszawa)
• Instytut Warzywnictwa (Skierniewice)
• INTAR (Ostrów Wielkopolski)
• International Data Group Poland S.A. (IDG Poland) (Warszawa)
• Internet Cable Provider (Poznań)
• Interservis (Łódź)
• Intratel (Białystok)
• INVAR PC MEDIA (Sieradz)
• Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (Warszawa)
• INWEMER SYSTEM (Piotrków Trybunalski)
• IPOPEMA Securities S.A. (Warszawa)
• Irwin Industrial Tool Company (Brodnica)
• ITARMEDIA (Opole)
• iTECH (Bielsko-Biała)
• IThelper.pl (Kielce)
• ITNS Polska Sp. z o.o. (Czerwonak)
• Izba Celna (Olsztyn)
• Izby Skarbowe
− Poznań
− Szczecin
• Izopol S.A. (Trzemeszno)
• J.B.R Rogowiec (Bielsko-Biała)
• JAG Systemy (Zelów)
• Jarmy Komputer (Koszalin)
• JDG (Gdynia)
• Jednostki Wojskowe
− Braniewo
− Bydgoszcz
− Dęblin
− Gdynia
− Grudziądz
− Inowrocław
− Leszno
− Lidzbark Warmiński
− Malbork
− Małomice
− Morąg
− Nisko
− Opole
− Poznań
− Pruszcz Gdański
− Przasnysz
− Sieradz
− Szczecin
− Warszawa
− Żagań
• Jeppesen Poland (Gdańsk)
• Jiffy Packaging (Gliwice)
• JKM Komputery (Koszalin)
• JML Group (Warszawa)
• JMS Serwis (Warszawa)
• Johnson Controls International (Bieruń)
• JP Komputery (Jawor)
• Jurajska (Koziegłowy)
• Jurajska SP (Myszków)
• JUVENTA BP (Legionowo)
• JW Construction Holding S.A. (Ząbki)
• JWJ (Oława)
• KAN (Kleosin)
• Kancelaria Podatkowa Biuro Rachunkowe KONTABL (Warszawa)
• Karpacki Operator Systemu Dystrybucyjnego (Jasło)
• Karpackie Spółki Gazownictwa
− Kraków
− Tarnów
• KASPOL (Mińsk Mazowiecki)
• K-Consult (Gdynia)
• KGHM Ecoren S.A. (Lubin)
• Kielecka Fabryka Pomp “Białogon” S.A. (Kielce)
• Kimball Electronics Poland (Tarnowo Podgórne)
• KLIMA-THERM (Gdańsk)
• Klimor S.A. (Gdynia)
• KME (Zgierz)
• Kolporter Info S.A. (Kielce)
• Komages (Gorzów Wlkp.)
• KOMBIT PLUS (Poznań)
• Komendy Miejskie Państwowej Straży Pożarnej
− Łomża
− Słupsk
• Komenda Miejska Policji (Kraków)
• Komenda Wojewódzka Policji (Katowice)
• Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej
− Lubartów
− Ostróda
− Puławy
− Środa Śląska
• Komendy Wojewódzkie Państwowej Straży Pożarnej
− Lublin
− Katowice
• KOMET-URPOL (Kędzierzyn-Koźle)
• Komex (Warszawa)
• Kompas (Lublin)
• Komputer Serwis (Wągrowiec)
• Komputronik S.A. (Poznań)
• Konrad (Konin)
• Kontrast Systemy Komputerowe (Bielsko-Biała)
• Kopalnia Węgla Kamiennego “Kazimierz – Juliusz” (Sosnowiec)
• Krajowe Biuro Wyborcze (Opole)
• Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej (Warszawa)
• KS Automotive (Gliwice)
• KS Design (Gliwice)
• KSG (Kraków)
• Kuratoria Oświaty
− Kraków
− Szczecin
• Kuźnia Polska (Skoczów)
• KWK “Kazimierz-Juliusz” (Sosnowiec)
• Kwark 2 Komputer Jaskólscy (Kielce)
• Lan Service (Poznań)
• Lemon Demon Pro (Szczecin)
• Lena Lighting S.A. (Środa Wielkopolska)
• Lena Wilków (Złotoryja)
• Leotour Biuro Usług Turystycznych (Wejherowo)
• Lind-Pol (Kamyk)
• Linea (Dąbrówka)
• LINTER (Wolbrom)
• Loco (Bydgoszcz)
• LS Airport Services S.A. (Warszawa)
• Lubuski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) (Zielona Góra)
• Lumena S.A. (Warszawa)
• M3 Group (Wrocław)
• MA Robomatik (Wrocław)
• MAC-COM (Warszawa)
• MACO Polska (Gliwice)
• Malkomp (Tarnowskie Góry)
• Małopolski Instytut Kultury (Kraków)
• Małopolskie Centrum Biotechniki (Krasne)
• MaN Complex (Kielce)
• Mar-Art Behr Service (Kraków)
• Marko-Kolor (Łódź)
• Marksoft (Kielce)
• Marpol S.A. (Kleosin)
• Mastelarz i Prawnicy (Świdnica)
• Maxto (Kraków)
• Mazowiecka Spółka Gazownictwa (Białystok)
• Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Warszawa)
• Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
• Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER (Konstancin-Jeziorna)
• Mazowieckie Media (Olsztyn)
• MCR Electronics (Warszawa)
• MCSI Ltd. (Warszawa)
• MEDIATEL S.A. (Warszawa)
• Mediator Group S.A. (Świdnica)
• Medtronic Poland (Warszawa)
• Megans (Kraków)
• Megat (Goleszów)
• MEGATECH (Lublin)
• melog.com (Warszawa)
• Merlin.pl S.A. (Poznań)
• Mercor S.A. (Gdańsk)
• Metall-Expres (Rzeszów)
• METRO Group Asset Management (Warszawa)
• METZELER Automotive Profile Systems Polska (Dzierżoniów)
• MGI METRO Group Information Technology Polska (Warszawa)
• Miasto Poznań – Poznańskie Centrum Świadczeń (Poznań)
• Mikrotech S.A. (Krosno)
• Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Rumia)
• Miejski Zakład Komunalny (Leżajsk)
• Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (Bolesławiec)
• Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Dąbrowa Górnicza (Dąbrowa Górnicza)
• Miejskie Centrum Kultury i Sportu (Jaworzno)
• Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej
− Bełchatów
− Nowy Sącz
− Starogard Gdański
• Miejskie Ośrodki Pomocy Rodzinie
− Kielce
− Lublin
− Poznań
• Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Tarnów)
• Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (Lubin)
• Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. (Koszalin)
• Miejsko Gminny Zespół Oświaty (Ropczyce)
• Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów (Rzeszów)
• Mikrotech S.A. (Krosno)
• Ministerstwo Obrony Narodowej (Warszawa)
• MIX electronics S.A.
− Kraków
− Warszawa
• MK Computers (Mrozy)
• Mobica Limited (Warszawa)
• Modeling & Simulation Department (Islamabad)
• Moeller Electric (Gdańsk)
• Monipol (Kraków)
• Mool (Sucha Beskidzka)
• Morpol S.A. (Szczecin)
• Morska Agencja Gdynia (Gdynia)
• Mostostal Warszawa S.A. (Warszawa)
• Mota-Engil Polska S.A. (Kraków)
• Multikomputer (Grodzisk Mazowiecki)
• Muzeum Historii Żydów Polskich (Warszawa)
• Muzeum Powstania Warszawskiego (Warszawa)
• Muzeum Stutthof (Sztutowo)
• MZA Warszawa (Warszawa)
• Nadleśnictwo Jawor (Jawor)
• Nasza Klasa (Wrocław)
• NComputing (Gdańsk)
• Nafis S.A. (Poznań)
• NEONET S.A. (Wrocław)
• Net Systems (Szczecin)
• NetCom (Wrocław)
• Netrix Group (Lublin)
• Net-Sat Media (Gdańsk)
• Newind (Wrocław)
• Newtech Engineering (Gliwice)
• NG2 S.A. (Polkowice)
• Nic-Ram Software Polska (Milanówek)
• Niver (Baniocha)
• Nord Invest (Olsztyn)
• North Food Polska S.A. (Kielce)
• Novol (Dobiegniew)
• Nowa France (Przeźmierowo)
• Nowy Styl (Krosno)
• NSK Steering Systems Europe Polska (Wałbrzych)
• NUTRICIA Polska (Warszawa)
• NZOZ Magodent (Warszawa)
• O.SZ.B “Ekoprzem” (Dąbrowa Górnicza)
• ODEON Rybarczyk Productions (Warszawa)
• OGP Gaz-System (Wrocław)
• Okręgowa Komisja Egzaminacyjna (Kraków)
• Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej (Lublin)
• OMD Poland (Warszawa)
• Omega Systemy Komputerowe (Piotrków Trybunalski)
• Omnicom Media (Warszawa)
• Onyks (Olsztyn)
• Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM (Wrocław)
• OPKOM-Plus (Inowrocław)
• OPTeam S.A. (Rzeszów)
• Optimeks (Jasło)
• Ostrowski (Zielona Góra)
• Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM (Gliwice)
• Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli (Leszno)
• Ośrodki Pomocy Społecznej
− Goleniów
− Strzelce Opolskie
• Outokumpu (Tychy)
• Outsourcing24 (Warszawa)
• OWENS-ILLINOIS Polska S.A. (Jarosław)
• P.H Certus (Bydgoszcz)
• P.H.U Agro-AS (Grodków)
• P.H.U AVC MULTIMEDIA (Siedlce)
• P.H.U CONNECT (Poznań)
• P.H.U Ex Comp (Łomża)
• P.H.U Kompass (Malbork)
• P.H.U INFOCOPY (Zielona Góra)
• P.H.U Info-Service (Terespol)
• P.H.U Ingwar (Olsztyn)
• P.H.U Lubinpex (Lublin)
• P.H.U Szelf (Koszalin)
• P.I.E.S.E. GOBIT (Gorzów Wielkopolski)
• P.K. Therma (Bielsko-Biała)
• P.P.H Bomi S.A. (Straszyn)
• P.P.H Filex (Klecza Dolna)
• P.P.H.U “Bajt” (Stargard Szczeciński)
• P.P.M.B Bosta-Beton (Warszawa)
• P.P.W Mirwit (Chludowo)
• P.U.H Chemirol (Mogilno)
• P.U.H Derrata (Mysłowice)
• P.U.H KrNet (Świdwin)
• P.U.H Komputer Serwis (Wągrowiec)
• P.U.T. Graw (Gliwice)
• P.W Centrostal-Wrocław S.A. (Wrocław)
• P.W DEFRO (Strawczyn)
• Pałac Kultury i Nauki (Warszawa)
• Pałac Mierzęcin NOVOL (Mierzęcin)
• Pani Teresa Medica S.A. (Września)
• Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (Leszno)
• Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (Tarnobrzeg)
• PAUL HARTMANN Polska (Pabianice)
• Parkur (Tylicz)
• Partner (Mława)
• PBO Budomex S.A. (Barlinek)
• PCm (Leszno)
• PCS Serwis (Ostrów Mazowiecka)
• PeCet (Koszalin)
• PECET Braniccy (Gdańsk)
• PERFEKTUS PLUS (KIELCE)
• Pestar (Starogard Gdański)
• PETROFER Polska (Nowiny)
• PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (Bełchatów)
• PGK (Koszalin)
• PHZ i ITH INTREX (Tarnowo Podgórne)
• Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja (Piotrków Trybunalski)
• PKC Group Poland (Starachowice)
• Plast-Market (Stare Babice)
• PM Group Polska (Wrocław)
• PMT Marketing System (Poznań)
• Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne (Nowy Targ)
• Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie (Rzeszów)
• Pofam-Poznań (Poznań)
• POL-AQUA S.A. (Gdańsk)
• Poland Smelting Technologies POLST (Wałbrzych)
• Polbau (Opole)
• Polbus-PKS (Wrocław)
• Polbruk S.A. (Gdańsk)
• POLCARD S.A. (Warszawa)
• Polhit (Warszawa)
• POLKART (Warszawa)
• Polimex Engineering (Kraków)
• Politechnika Białostocka (Białystok)
• Politechnika Lubelska (Lublin)
• Politechnika Wrocławska (Wrocław)
• Polska Żegluga Bałtycka S.A. (Kołobrzeg)
• Polskapresse (Warszawa)
• Polskie Zakłady Lotnicze (Mielec)
• Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych (Słupsk)
• Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe (Gdańsk)
• Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (Wałbrzych)
• Port Lotniczy Gdańsk (Gdańsk)
• POSTDATA S.A. (Bydgoszcz)
• Powiat Krakowski (Kraków)
• Powiat Sanocki (Sanok)
• Powiat Stargardzki (Stargard Szczeciński)
• Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie (Ostróda)
• Powiatowe Biuro Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograf. (Kraków)
• Powiatowe Stacje Sanitarno – Epidemiologiczne
− Głogów
− Tarnów
− Zamość
• Powiatowe Urzędy Pracy
− Drawsko Pomorskie
− Gryfice
− Kazimierza Wielka
− Kętrzyn
− Łobez
− Międzyrzecz
− Nowe Miasto Lubawskie
− Olecko
− Ostrowiec Świętokrzyski
− Ostrów Wielkopolski
− Sucha Beskidzka
− Szczecinek
− Świdnica
− Wągrowiec
− Żory
• Powiatowy Inspektorat Weterynarii (Kalisz)
• Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ostrołęce (Ostrołęka)
• Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Lubin)
• Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie (Chrzanów)
• PPM Promont (Bydgoszcz)
• Premier Manufacturing Support Services Polska (Gliwice)
• Pretor (Gdańsk)
• Prima-Sara Lee Coffee and Tea Poland S.A. (Poznań)
• Prima Moda S.A. (Wrocław)
• Pro Futuro Kaliska (Włocławek)
• ProData (Poznań)
• Pronet Kraków (Kraków)
• Programowanie Komputerów (Łódź)
• PROGRESS (Tychy)
• ProIntegra S.A. (Katowice)
• Prokuratury Apelacyjne
− Lublin
− Łódź
− Warszawa
− Wrocław
• Prokuratury Okręgowe
− Gdańsk
− Gliwice
− Gorzów Wielkopolski
− Łódź
− Płock
− Słupsk
− Suwałki
− Warszawa
− Warszawa-Praga
− Zamość
• Prometeusz (Gdynia)
• Provita (Katowice)
• PROXIMUS S.A. (Katowice)
• Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
− Węgrów
− Wodzisław Śląski
• Przedsiębiorstwo Agat (Koluszki)
• Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego Hawe (Legnica)
• Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. (Suwałki)
• Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX (Lublin)
• Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Kalisz)
• Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (Świnoujście)
• Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM (Zakroczym)
• Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej (Czechowice-Dziedzice)
• Przedsiębiorstwo Informatyczne “Neoservice” (Poznań)
• Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. (Strzelce Opolskie)
• Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów “KORAL” (Limanowa)
• Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego “PEPEES” S.A. (Łomża)
• Przedsiębiorstwo Robót Drogowych-Koszalin S.A. (Warszawa)
• Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa (Warszawa)
• Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Record System (Szprotawa)
• Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (Węgrów)
• Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (Wodzisław Śląski)
• Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych “ODRA” S.A. (Brzeg)
• PRZP (Połaniec)
• PŚZ i PZ Elvita-Jaworzno III (Jaworzno)
• PUE Energotest-Energopomiar (Gliwice)
• PUH XENON (Koszalin)
• Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego (Strzelin)
• Publikator (Białystok)
• QMC (Zabrze)
• QMR (Opole)
• Quay Przedsiębiorstwo Usługowe (Poznań)
• R.W.L Investments (Warszawa)
• Rabat Service S.A. (Pruszcz Gdański)
• Radcomp S.A. (Wrocław)
• RADMOR S.A. (Gdynia)
• Ramsat S.A. (Modlnica)
• Rast S.A. (Olsztyn)
• RD bud (Warszawa)
• real,- (Warszawa)
• Re-comp (Stalowa Wola)
• Region Wsparcia Teleinformatycznego (Bydgoszcz)
• Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (Wrocław)
• Regionalne Izby Obrachunkowe
− Bydgoszcz
− Łódź
• Regionalne Węzły Łączności
− Bydgoszcz
− Wrocław
• Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. (Sosnowiec)
• Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (Zawiercie)
• Rejonowe Zarządy Infrastruktury
− Bydgoszcz
− Zielona Góra
• Reset-PC (Lublin)
• Restor (Warszawa)
• RETE (Starachowice)
• Rimco (Warszawa)
• Rodan (Poznań)
• Rolimpex Nasiona (Warszawa)
• Rolnik Gminna Spółdzielnia “Samopomoc Chłopska” (Złotów)
• Ropla Elektronik (Wrocław)
• Rusjan (Warszawa)
• Rynek 13 (Wrocław)
• S.U.K. PS Info (Sierpc)
• Safon (Wrocław)
• Saint-Gobain Weber Terranova (Gdynia)
• Salag (Suwałki)
• Samba Anacom (Włocławek)
• Samodzielne Publiczne Zespoły i Zakłady Opieki Zdrowotnej
− Grodzisk Wielkopolski
− Rawicz
− Sandomierz
• Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (Lublin)
• Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny Śląskiej Akademii Medycznej (Katowice)
• Sanitec Koło (Koło)
• Sąd Najwyższy (Warszawa)
• Sądy Apelacyjne
− Rzeszów
− Warszawa
− Wrocław
• Sądy Okręgowe
− Jelenia Góra
− Kraków
− Jelenia Góra
− Jędrzejów
− Legnica
− Łódź
− Opole
− Ostrołęka
− Siedlce
− Świdnica
− Włocławek
− Wrocław
• Sądy Rejonowe
− Bolesławiec
− Brzeg
− Cieszyn
− Chrzanów
− Dzierżoniów
− Garwolin
− Głogów
− Głubczyce
− Gniezno
− Grodzisk Mazowiecki
− Jawor
− Jelenia Góra
− Jędrzejów
− Kamienna Góra
− Kędzierzyn-Koźle
− Kluczbork
− Kłodzko
− Kraków
− Legnica
− Leżajsk
− Lubań
− Lubin
− Lwówek Śląski
− Łańcut
− Łódź
− Milicz
− Mińsk Mazowiecki
− Mława
− Nysa
− Olesno
− Oleśnica
− Oława
− Opole
− Pińczów
− Płock
− Prudnik
− Przasnysz
− Rybnik
− Ryki
− Sejny
− Siedlce
− Sochaczew
− Staszów
− Strzelce Opolskie
− Strzelin
− Sucha Beskidzka
− Szczecin
− Szczecin-Prawobrzeże i Zachód
− Środa Śląska
− Świdnica
− Trzebnica
− Tomaszów Mazowiecki
− Wadowice
− Warszawa-Mokotów
− Warszawa-Śródmieście
− Wałbrzych
− Węgrów
− Włocławek
− Wołów
− Wrocław-Fabryczna
− Wrocław-Krzyki
− Wrocław-Śródmieście
− Wyszków
− Ząbkowice Śląskie
− Zgorzelec
− Złotoryja
− Żory
• Senetic Sp. z o.o. S.K.A. (Katowice)
• Scandinavian Express Poland (Gdańsk)
• Schiedel (Opole)
• Sedal (Wieluń)
• Sedkomp (Siedlce)
• Set-up Systemy Komputerowe (Warszawa)
• SETCOM (ŁAŃCUT)
• SevenComp (Poznań)
• Sewera Polska Chemia (Katowice)
• Silesia Info Media (Katowice)
• Simoldes Plasticos Polska (Jelcz-Laskowice)
• Siódemka (Warszawa)
• Skamex Company Ltd (Łódź)
• SKAT Transport (Gdańsk)
• Sklep Komputerowy ENTER (Kalisz)
• SL Computer (Olsztyn)
• Slash (Warszawa)
• Smay (Kraków)
• Smiths Aerospace Components Poland (Dzierżoniów)
• Sobex (Trzebicz)
• Sodexo Motivation Solutions Polska (Warszawa)
• Softkey Poland (Warszawa)
• Solin (Stalowa Wola)
• Sollers Consulting (Warszawa)
• Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. (Sopot)
• SP CSK ŚAM (Katowice)
• SP ZOZ MSW w Koszalinie (Koszalin)
• Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem (Poznań)
• Spinel (Wrocław)
• SPL dla Prac. Woj. SP ZOZ (Warszawa)
• Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)
− Ornontowice
− Poznań
− Puławy
• Spółdzielnie Mieszkaniowe
− Łódź
− Suwałki
• Spółdzielnia Mleczarska “Ostrołęka” (Ostrołęka)
• Spółka Meblowa KAM (Milejewo)
• Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Katowice)
• Sprint S.A. (Olsztyn)
• SPZOZ w Grodzisku Wlkp. (Grodzisk Wlkp.)
• SPZOZ w Krasnymstawie (Krasnystaw)
• SPZZLO Warszawa-Żoliborz (Warszawa)
• St-Majewski (Pruszków)
• Stalko (Gdańsk)
• Starostwa Powiatowe
− Bełchatów
− Czarnków
− Jarocin
− Kielce
− Konin
− Kraków
− Lubin
− Malbork
− Mielec
− Ostróda
− Ostrów Mazowiecka
− Poznań
− Radomsko
− Starachowice
− Sucha Beskidzka
− Sztum
− Tomaszów Lubelski
• Statim (Warszawa)
• Steel-Building (Poznań)
• Stekop S.A. (Warszawa)
• Stelweld (Miłoszyce)
• Stolarstwo Janusz Urzędowski (Ziębice)
• Stolter (Stolno)
• Storsack Polska (Strzelin)
• Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych (Krotoszyn)
• Strauss Cafe Poland (Tarnowo Podgórne)
• Straż Miejska (Warszawa)
• Suder & Suder (Kraków)
• Suder Plus (Świętno)
• Sukces II (Kołobrzeg)
• Sunley Polska S.A. (Kraków)
• Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa (Suwałki)
• Symetria (Poznań)
• System Data (Mielec)
• Systemics-PAB (Warszawa)
• Systemy Informatyczne ALMA (Poznań)
• Systemy Sieciowe SEVENET (Gdańsk)
• Systherm (Poznań)
• Szawal (Katowice)
• Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (Poznań)
• Szkoła Podstawowa (Wrocław)
• Szpital Kielecki (Kielce)
• Szpital Powiatowy (Kartuzy)
• Szpital Specjalistyczny (Jasło)
• Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego (Sandomierz)
• Szpital Wojewódzki (Bełchatów)
• Szynaka-Meble (Lubawa)
• Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych (Kielce)
• Tabisoft (Przasnysz)
• Targor-Truck (Rzekuń)
• Tauron-Dystrybucja S.A. (Wrocław)
• Tau Internet (Biała Podlaska)
• Tatuś (Warszawa)
• TBD Mazowsze Ośrodek Informatyki (Siedlce)
• Teatr Narodowy (Warszawa)
• Technet (Częstochowa)
• Technic Industry (Trzebiatów)
• Techsource (Legionowo)
• Teknos (Warszawa)
• Telekomunikacja NOVUM (Ostrołęka)
• Tempo Finanse (Wrocław)
• TEOMA S.A. (Warszawa)
• Teonet.pl (Warszawa)
• Termoizolacja S.A. (Zabrze)
• Ternaeben-PL (Łeba)
• Terramar (Gdynia)
• Thorn Lighting Polska (Wrocław)
• TI-HANIL Slovakia (Cadca)
• TKT Engineering (Warszawa)
• Topsil Semiconductor Materials S.A. (Warszawa)
• Toora Poland S.A. (Nisko)
• Top Service (Płock)
• Toret (Warszawa)
• Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. (Gdańsk)
• Towarzystwo Handlowe Alplast (Kołobrzeg)
• Towarzystwo Zarządzające SKOK (Gdynia)
• TOYA (Łódź)
• Toyocar (Leszno)
• Toyota Tsusho Europe S.A. (Wałbrzych)
• Trachem (Warszawa)
• Transbit (Warszawa)
• Trenkwalder & Partner (Skierniewice)
• TTS Company (Warszawa)
• Twins (Warszawa)
• UniGlass Polska (Łomża)
• Unilever Polska S.A. (Warszawa)
• Uniwersytet Jana Kochanowskiego (Piotrków Trybunalski)
• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (Olsztyn)
• Uniwersytet Wrocławski (Wrocław)
• UNIWHEELS Production Poland (Stalowa Wola)
• Univeg Logistics Poland (Żabia Wola)
• Univerpal (Reda)
• URBAN Polska (Żary)
• Urząd Komunikacji Elektronicznej (Warszawa)
• Urząd Kontroli Skarbowej (Olsztyn)
• Urząd Morski (Szczecin)
• Urząd Regulacji Energetyki (Warszawa)
• Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych (Warszawa)
• Urząd Statystyczny (Katowice)
• Urzędowski (Ziębice)
• Urzędy Marszałkowskie
− Kraków
− Toruń
• Urzędy Miast i Gmin
− Biała
− Biała Podlaska
− Bieruń
− Brojce
− Brzozie
− Ceków-Kolonia
− Ciechanów
− Czarne
− Czarnków
− Czeladź
− Darłowo
− Dzierżoniów
− Gościeradów
− Górzno
− Grajewo
− Grójec
− Iława
− Jastrzębie Zdrój
− Kamienna Góra
− Kamień Krajeński
− Karpacz
− Kępice
− Knurów
− Kowary
− Kozy
− Kruszwica
− Lutowiska
− Miasteczko Śląskie
− Mierzęcice
− Milanówek
− Mińsk Mazowiecki
− Mszczonów
− Mogilany
− Namysłów
− Nowy Sącz
− Nowogrodziec
− Olsztyn
− Opole
− Ostrołęka
− Piotrków Trybunalski
− Płońsk
− Prażmów
− Przasnysz
− Puchaczów
− Radzyń Podlaski
− Rzeszów
− Rypin
− Siechnice
− Siedlce
− Stanisławów
− Stargard Szczeciński
− Stary Lubotyń
− Stoszowice
− Strzelce Opolskie
− Strzelin
− Suwałki
− Swarzędz
− Szastarka
− Szubin
− Środa Śląska
− Święta Katarzyna
− Tarnobrzeg
− Terespol
− Tczew
− Trzebownisko
− Tuchola
− Tychy
− Opole
− Warszawa
− Węgrów
− Włocławek
− Wołomin
• Urzędy Skarbowe
− Bielsk Podlaski
− Drawsko Pomorskie
− Kluczbork
− Przysucha
− Sosnowiec
− Strzelce Opolskie
− Szczecin
− Świnoujście
• Uzdrowisko Krynica-Żagiestów S.A. (Krynica-Zdrój)
• Valcomp (Suwałki)
• Vector On-Line (Poznań)
• VECTRA Inwestycje S.A. (Warszawa)
• VECTRA S.A. (Gdynia)
• VESCOM (Łódź)
• VICO (Lublin)
• Videobit (Katowice)
• ViP Agencja Reklamowa (Poznań)
• Virtual Technologies IT (Katowice)
• Vistal Mosty (Gdynia)
• Vita Polymers Poland (Brzeg Dolny)
• Volta (Warszawa)
• Vossloh Skamo (Nowe Skalmierzyce)
• VTR Logistics (Dąbrowa Górnicza)
• Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (Wałbrzych)
• Waren Group (Płock)
• Warmińsko-Mazurski Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) (Olsztyn)
• Warsaw Airport Services (Warszawa)
• Warsztat Terapii Zajęciowej (Krotoszyn)
• Werner Kenkel (Krzycko Małe)
• WESEM D.M.T (Wieliczka)
• Who Else Poland (Warszawa)
• Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. (Poznań)
• Wielkopolska Izba Lekarska (Poznań)
• Wielkopolska Spółka Gazownictwa (Poznań)
• Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy (Poznań)
• Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. (Tarnowskie Góry)
• Wodociągi i Kanalizacja w Dzierżoniowie (Dzierżoniów)
• Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna (Olsztyn)
• Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (Kraków)
• Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie (Olsztyn)
• Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie (Rzeszów)
• Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego
− Katowice
− Opole
− Zielona Góra
• Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. (Legnica)
• Wojewódzkie Specjalistyczne Szpitale Dziecięce
− Kielce
− Olsztyn
• Wojewódzkie Stacje Pogotowia Ratunkowego
− Szczecin
− Olsztyn
• Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń)
• Wojskowe Komendy Uzupełnień (WKU)
− Kołobrzeg
− Koszalin
• WPRB ANATEX (Białystok)
• Wydawnictwo Wiedza i Praktyka (Warszawa)
• Wyższa Szkoła Ekonomiczna (Białystok)
• Wyższa Szkoła Gospodarki (Bydgoszcz)
• Wyższa Szkoła Zarządzania EDUKACJA (Wrocław)
• Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem (Warszawa)
• Wyższa Szkoła Zawodowa (Gorzów Wielkopolski)
• Yona (Warszawa)
• Zagłębie Lubin S.A. (Lubin)
• ZAiKS (Warszawa)
• Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO (Lublin)
• Zakład Elektrotechniki “COMPAS” (Jabłonna)
• Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej (Świebodzin)
• Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (Świnoujście)
• Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany (Warszawa)
• Zakład Mechaniki i Elektroniki ZAMEL (Pszczyna)
• Zakład Obsługi MON (Warszawa)
• Zakład Produkcyjny “BOHAMET” (Białe Błota)
• Zakład Technik Komputerowych Mikro (Mielec)
• Zakład Usług Elektronicznych MIKRO (Witunia)
• Zakład Wodociągów i Kanalizacji (Łódź)
• Zakłady Doskonalenia Zawodowego
− Kielce
− Kraków
• Zakłady Karne
− Białystok
− Gębarzewo
− Głogów
− Grądy Woniecko
− Jastrzębie Zdrój
− Koszalin
− Przytuły Stare (Rzekuń)
− Sieradz
− Włodawa
− Żydowo
• Zakłady Koksownicze “Wałbrzych” S.A. (Wałbrzych)
• Zakłady Mięsne SKIBA (Chojnice)
• Zakłady Opieki Zdrowotnej MSWiA
− Koszalin
− Rzeszów
• Zakłady Przemysłu Wapienniczego TRZUSKAWICA S.A. (Sitkówka-Nowiny)
• Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych ZUE S.A. (Kraków)
• Zakłady Wielobranżowe FAST (Gdańsk)
• Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego (Biała Podlaska)
• Zanet (Wrocław)
• Zarząd Dróg i Transportu (Łódź)
• Zarząd Transportu Miejskiego (Warszawa)
• ZEISAP Mikrob S.A. (Ostrzeszów)
• Zespół Placówek Oświatowych (Opole)
• Zespół Szkół Budownictwa (Poznań)
• Zespół Szkół im.Henryka Sienkiewicza (Kołobrzeg)
• Zespół Szkół Mechanicznych (Opole)
• Zespół Szkół nr 19 (Wrocław)
• Zespół Szkół Ogólnokształcących (Hel)
• Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Wałbrzych)
• Zespół Obsługi Przedszkoli i Szkół (Busko-Zdrój)
• Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej (Wadowice)
• ZetKomp (Warszawa)
• ZETO (Lublin)
• ZETO-RZESZÓW (Rzeszów)
• Zeus Computer Systems (Gdańsk)
• Zortrax S.A. (Olsztyn)