TERMS

Procedura zamówienia

Warunki i procedura sprzedaży licencji
  • Przedmiot sprzedaży - przedmiotem sprzedaży są licencje elektroniczne (ESD) na użytkowanie wybranego oprogramowania własności firmy Codenica. Pojedyncza licencja uprawnia do pracy na jednym stanowisku dostępowym. Do pracy sieciowej (Ewida Standard) wymagana jest ilość licencji równa ilości stanowisk dostępowych. Wybrane oprogramowanie należy pobrać ze strony oznaczonej jako Pobierz i aktywować zakupionymi licencjami.
  • Forma płatności - przedpłata przelewem na rachunek bankowy. Przedpłatę należy wykonać na podstawie otrzymanego Potwierdzenia zamówienia, które wysyłane jest na podany w Formularzu zamówienia adres e-mail osoby zamawiającej. Faktura VAT, zgodnie z przepisami o VAT, jest wystawiana w dniu faktycznego wpływu środków na rachunek bankowy.
  • Forma dostarczenia - w dniu otrzymania opłaty na rachunku bankowym, zamówione licencje elektroniczne (ESD) są wysyłane na podany w Formularzu zamówienia adres e-mail osoby zamawiającej, a następnie w przeciągu 7 dni roboczych Nabywca otrzymuje fakturę VAT.
ORDER

Formularz zamówienia

*

*

*

*

*

*

*

Reprezentuję firmę pośredniczącą w sprzedaży.

Po zakończonej transakcji proszę wysłać Fakturę VAT e-mailem.

Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zamówienia. Dane są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) z 1997r.

UWAGA
Jeżeli nie skontaktujemy się z Państwem drogą e-mailową w przeciągu maksymalnie 3 godzin (dni robocze) od wysłania tego formularza, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z nami pod numerem (58) 716-35-94 w godzinach 10.00 – 16.00. Bardzo prosimy także o przemyślane zakupy zarówno ilości jak i typów licencji dla Ewida Standard i Ewida Audit. Licencje, które zostały już opłacone i wysłane do Klienta nie podlegają zwrotowi ani wymianie w żadnej formie. Nie posiadamy w ofercie płatnej aktualizacji z licencji niższych na wyższe. Z wyżej wymienionych powodów prosimy więc o wybór programu i licencji dla swojej firmy uwzględniając przyrost komputerów i oprogramowania w nadchodzących latach. Należy wziąć pod uwagę, że nasze licencje są wieczyste, więc będą przez Państwa użytkowane przez wiele lat. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru zarówno odpowiednich licencji jak i programu prosimy o telefon do nas – z radością pomożemy i doradzimy.